Obilježavanje Dana kravate

Autor: Rajna Gatalica, 12. 10. 2015.

Dragi učenici,

tijekom ovog tjedna organiziramo za vas niz aktivnosti kojima ćemo obilježiti Dan kravate (18.10.2015.).

Možete sudjelovati u sljedećim aktivnostima:

1. Utorak, 13. 10.

IZRADA ORIGAMI KRAVATE

Radionica će biti održana u dva termina: 10.40 i 15.40

2. Srijeda,14.10. u 10.40

PREDAVANJE O POVIJESTI I ZNAČENJU KRAVATE I GLEDANJE FILMA O RAZVOJU KRAVATE

3. Četvrtak, 15.10.

RADIONICA VEZANJA KRAVATE (ponijeti vlastitu kravatu)

Radionica će se održati u dva termina: 10.40 i 15.40

4. Petak, 16.10.

UČENICI I NASTAVNICI DOLAZE U ŠKOLU S KRAVATAMA – FOTOGRAFIRANJE
ČITANJE PRIGODNIH TEKSTOVA u 10.40

Mjesto održavanja svih aktivnosti je školska knjižnica, za svaku aktivnost potrebno se prijaviti barem nekoliko školskih sati prije, te pitati predmetnog nastavnika za dopuštenje.

Povodom Dana kravate za vas smo pripremile i nagradni natječaj za najoriginalniju i najkreativniju fotografiju. Na fotografiji možete biti sami ili u skupini, sa svojim prijateljem/prijateljicom, prijateljima, članovima obitelji i sl. Jedini uvjet je da svi koji su na fotografiji imaju kravatu.

Fotografiju trebate donijeti u školsku knjižnicu u JPG formatu na USB stiku ili CD-u, ili je možete donijeti isprintanu.

Natječaj traje do petka, 16. listopada 2014. do 10 sati.