Brončana medalja iz strojarskih konstrukcija Tomislavu Kušecu!

Autor: Administrator , 23. 4. 2016.

Na Državnom natjecanju iz strojarskih konstrukcija održanom 21. i 22. travnja 2016. godine u Tehničkoj školi Čakovec, Tomislav Kušec učenik četvrtog razreda naše škole za zanimanje računalni tehničar za strojarstvo, osvojio je treće mjesto.

Na natjecanju su učestvovali učenici koji su pobijedili na školskim i međužupanijskim natjecanjima. Na Međužupanijskom natjecanju održanom u Osijeku, Tomislav Kušec osvojio je drugo mjesto, a Domagoj Zarep treće mjesto i time su stekli uvjete za poziv na Državno natjecanje. Domagoj Zarep osvojio je osmo mjesto na Državnom natjecanju.

Ovo je odličan uspjeh naših učenika, jer su se natjecali najbolji učenici iz Hrvatske. Natjecanje je organiziralo Ministarstvo znanosti, obrazovanja i sporta i Agencija za strukovno obrazovanje i obrazovanje odraslih, a domaćin je bila Tehnička škola Čakovec.

Učenici su dostojno predstavili našu školu i kvalitetan stručni rad jer osam godina uzastopno osvajamo jedno od prva tri mjesta u državi. Učenike je pripremao i vodio na natjecanje mentor Josip Miota. Čestitamo im na postigntom uspjehu.