Natječaj za upis u 1. razred školske godine 2016./2017.

Autor: Administrator , 2. 6. 2016.

UPISI u 1. razrede - školska godina 2016./2017.

Ministarstvo znanosti, obrazovanja i sporta objavilo je Odluku o upisima u 1. razred srednje škole za školsku godinu 2016./2017.

Temeljem navedene Odluke u Tehničkoj školi Bjelovar učenicima će biti ponuđeno ukupno 104 slobodna mjesta u 4 razredna odjela, što znači da je Ministarstvo u potpunosti prihvatilo prijedlog upisa u Tehničku školu Bjelovar.

U prilogu ove obavijesti možete preuzeti sljedeće dokumente:

• tekst Odluke o upisima u 1. razrede
  • Pravilnik o elementima i kriterijima za upis
  • Struktura upisa za 2016 2017 u Tehničkoj školi Bjelovar
  • Brošura UPISI 2016-2017. - za redovne učenike iz RH