Izbor najbolje kravate Tehničke i Obrtničke škole Bjelovar

Autor: Rajna Gatalica, 21. 10. 2016.

Međunarodni dan kravate, 18. listopada, Tehnička i Obrtnička škola obilježile su revijom kravata. Birale su se tri najbolje iskombinirane i zavezane kravate. U Tehničkoj školi, prvo mjesto osvojio je Edward Dean Dratibi (2.a), drugo mjesto Ivana Rakijaš (2.d), a treće Igor Babec (4.d). U Obrtničkoj školi prvo mjesto osvojio je Emanuel Zebec (1.e), drugo Josip Bujan (3.e) , a treće Kristijan Dijanek (3.a).

U stručnom povjerenstvu bili su profesori iz obje škole: Bruneta Gavran, Martina Čukman, Sandra Petrlić, Petra Plevnik, Sanja Cutvarić i ravnatelj Branko Cvetković. Najbolja kravata birala se na temelju sljedećih kriterija:

• uredno svezana kravata
  • pravilno svezana kravata
  • kreativna odjevna kombinacija uz kravatu
  • originalnost u predstavljanju kravate
  • učenik dostojanstveno predstavlja kravatu.

Usprkos kiši i lošem vremenu, učenici i profesori uživali su u modnoj reviji kravata. Pohvaljujemo pobjednike, ali i sve hrabre sudionike revije!

Fotografije s modne revijemožete pogledati u fotogaleriji.