Turnir u šahu

Autor: Josip Sabolić, 23. 12. 2016.

Ekipa šahista Tehničke škole Bjelovar u sastavu Mihael Novaković, Ivan Dukić, Matija Topčić i Vedran Josić nastupila je na šahovskom turniru učenika srednjih škola kojeg je organizirao Đački dom Bjelovar. Uz ekipu domaćina na turniru su se prijavile i ekipe Obrtničke škole, Gimnazija i Ekonomska i birotehnička škola.

Ekipa Gimnazije osvojila je prvo mjesto sa 11,5 bodova, samo pola boda više od Tehničke škole koja je osvojila drugo mjesto.

Za najveće iznenađenje turnira pobrinuo se je Mihael Novaković koji je doslkovce pomeo šahovsku elitu sjeverozapadne hrvatske te bez ijednog poraza i remija ponio epitet najboljeg igrača turnira.

Voditelj šahovske ekipe TŠB: Josip Sabolić

Fotografije s turnira pogledajte u fotogaleriji.