IRIM pokreće novi natječaj s micro:bitovima

Autor: Administrator , 1. 9. 2017.

IRIM pokreće novi natječaj s micro:bitovima pod nazivom: „Kreativni projekti s micro:bitom: pametna kasica prasica“.

Natječaj traje do 15. rujna i na njemu mogu sudjelovati sve ustanove koje su u STEM revoluciji. Za najbolje su predviđene vrijedne nagrade.

Detaljnije informacije o natječaju i uputama za sudjelovanje možete pročitati ovdje.

Radove prijavljujete kao da pišete upute prema kojima drugi korisnici mogu izraditi vaš projekt, na primjer ovako.

Jedna ustanova može prijaviti više radova i jedan mentor može mentorirati više timova, ali jedan učenik može sudjelovati samo u jednom timu. Svaki tim se sastoji od 2-3 učenika/ce i 1 mentora/ce.