GOŠĆA IZ NJEMAČKE

Autor: Rajna Gatalica, 1. 2. 2018.

U ponedjeljak, 29. 1. i u srijedu 31. 1. posjetila nas je Laura Voss iz Njemačke koja već 6 mjeseci boravi u Bjelovaru i kao asistentica radi u bjelovarskoj gimnaziji s profesorima njemačkog jezika. Laura je održala prezentaciju o svom rodnom gradu Papenburgu, ali i o drugim gradovima u Njemačkoj. Govorila je o svom boravku u Bjelovaru, putovanju po Hrvatskoj te razlikama između Hrvatske i Njemačke.

U ponedjeljak Laura je održala prezentaciju na engleskom jeziku učenicima 2.c razreda na satu Engleskog jezika, a u srijedu je održala prezentaciju na njemačkom jeziku učenicima 4.a i 4.c razreda na satu Njemačkog jezika.

Učenici su mogli čuti izvornu govornicu njemačkog jezika te vježbati komunikaciju na stranom jeziku.