Županijsko natjecanje iz Matematike

Autor: Josip Franjić, 5. 3. 2018.

U srijedu 28. veljače 2018. održano je županijsko natjecanje iz matematike u Gimnaziji Bjelovar. Naša škola imala je sedam predstavnika i to u B-varijanti.

Prvi razredi:
Boris Kukolj iz 1.B  zauzeo je treće mjesto,

Četvrti  razredi:
2. mjesto Leon Posavac 4.D, 6. mjesto Krešimir Šolaja  4.B, 7. mjesto Josip Matić 4.B,  9. mjesto dijele Petar Cvetko VoćanecLuka Ravenšćak, a deseti je Marin Sertić, svi iz 4.C.

Mentori : profesori  Monika Matika i Josip Franjić