Humanitarna akcija učenika Tehničke škole Bjelovar

Autor: Administrator , 20. 12. 2018.

Ove je godine u studenome, na inicijativu Vijeća učenika, započela humanitarna akcija za naše učenike koji su slabijeg imovinskog stanja.  Učenici su s pedagoginjom organizirali razrede kako bi skupili što više namirnica, a naši učenici su se odazvali bez razmišljanja. I nastavnici su sudjelovali u ovoj akciji, a ona je posebna i po izradi čestitaka za svaku obitelj u koju stiže paket namirnica, ali i izradi velike čestitke za našeg učenika i prijatelja koji zbog bolesti ne pohađa nastavu. Želje su, naravno, zdravlje i mir, a ostalo je manje bitno. U suradnji s knjižničarkom, učenici su izradili unikatne čestitke koje će izmamiti osmijeh na lice svakome tko ih dobije.

Vijeće učenika nije zaboravilo niti na one koji nisu u našoj školi, a potrebna im je pomoć, te su posjetili Caritas te im darovali namirnice kako bi im olakšali nadolazeće dane.