Natjecanje u nogometu

Autor: Bojan Horvat, 15. 1. 2020.

14.01.2020. u dvorani Srednjoškolskog centra održano je gradsko natjecanje u nogometu za mladiće.

U konkurenciji od 7 škola naša škola osvojila je 5.mjesto.
Za Tehničku školu Bjelovar nastupili su: Alen Kirin, 3.c, Filip Coha, 4.a, Antonio Čović, 4.d, Luka Šimatović, 2.d, Matija Sukreški, 4.c, Dorijan Jurčević, 1.b, Marko Vujica, 1.a, Mateo Grgić, 2.d, Roko Grgić, 2.b, Mate Polak, 2.b, Kristijan Grežina, 2.d i Matija Pucko, 4.c.
Voditelj: Bojan Horvat, prof.

Unatoč jakoj konkurenciji učenici su dali sve od sebe i pokazali kako se bori za svoju Školu sve do zadnje utakmice na čemu im čestitamo.