Obavijest za učenike

Autor: Ante Šola, 14. 4. 2020.

Pozivam sve učenike Tehničke škole Bjelovar da aktivno sudjeluju u praćenju nastave na daljinu koja se treba održavati u realnom vremenu i prema važećem rasporedu nastavnih sati.

Navedeno je bitno kako bi se osiguralo što kvalitetnije provođenje nastave na daljinu te kako bi se postiglo ono što se od vas, kao dionika u odgojno-obrazovnom procesu očekuje. Treba izdržati u ovoj trenutnoj situaciji u kojoj smo se nenadano našli. Cilj svih nas je uspješno završili i ovu školsku godinu unatoč svim nedaćama u kojima smo se zatekli.

Svi nastavnici su dobili detaljne upute od strane Ministarstva znanosti i obrazovanja u svezi vrednovanja i ocjenjivanja vaših postignuća.

Nadoknada nastave zbog dana provedenih u štrajku:

• četvrtak (9. travnja. 2020.) radni/nastavni dan (raspored od četvrtka)
  • subota (18.travnja 2020.), radni nastavni dan (raspored od četvrtka, poslijepodnevna smjena, 2. i 3. razredni odjeli)
  • subota (2. svibnja), raspored od ponedjeljka prva smjena (1. i 4. razredni odjeli),
  • subota (13. lipnja 2020.), raspored od ponedjeljka, poslijepodnevna smjena, (2. i 3. razredni odjeli).

Navedeno u ovoj točki definirano je od strane NV-a i ŠO-a te odobreno od strane osnivače i o tome su svi razrednici izvijestiti svoje učenike.

• Provođenje međupredmetnih tema
    • obvezno i pri radu na daljinu!

Sažetak uputa za rad na daljinu

Sažetak uputa za vrednovanje i ocjenjivanje tijekom nastave na daljinu, koje je Ministarstvo znanosti i obrazovanja objavilo 3. travnja 2020., dostupan je na stranici škola za život