Autor: Sandra Hermanović, 6. 4. 2020.

Dragi roditelji!

Kako bi u Nastavi na daljinu bili uspješniji, ovim upitnikom želimo ispitati kako se vaša djeca snalaze na Nastavi na daljinu.

Također želimo vidjeti što se još može poboljšati kako bi komunikacija bila što kvalitetnija.

Upitnik je anoniman, a dobiveni podaci će se koristiti isključivo u svrhu prijedloga konkretnih mjera podrške učenicima.

Rok za ispunu upitnika je srijeda, 8. travnja 2020.

Molim vas da odvojite 5 minuta vremena i iskreno odgovorite na pitanja.

Unaprijed zahvaljujemo na odgovorima!

Poveznica na upitnik.