DODATNE UPUTE ZA POLAGANJE ZAVRŠNOG ISPITA

Autor: Ante Šola, 19. 5. 2020.

Završni ispit odvijat će se prema važećem vremeniku polaganja  završnog ispita za šk. godinu 2019/20. (ljetni rok)

Redoslijed aktivnosti:

Učenici pisane radove predaju u školi kod ravnatelja 25. svibnja (ponedjeljak) 2020. prema slijedećem rasporedu:

4. a razredni odjel od 09:00 do 09:30 sati
4. b razredni odjel od 09:45 do 10:15 sati
4. c razredni odjel od 10:30 do 11:00 sati
4. d razredni odjel od 11:15 do 11:45 sati

OBRANA ZAVRŠNOG RADA je od 26. lipnja 2020. do 2. srpnja 2020. (mikroraspored obrane završnog rada bit će objavljen naknadno).

Mentori su dužni pisane radove predati u referadu na urudžbiranje 26. svibnja 2020. od 8:00 do 13:00 sati.

Razrednici, zajedno s mentorima, dužni su učenike upoznati s ovim dodatnim Uputama UPUTAMA za provedbu praktičnih vježbi, dopunske nastave, popravnih i razlikovnih ispita u srednjim školama te obrana završnog rada u srednjim strukovnim školama svibanj/lipanj 2020. koje će te naći  OVDJE

Molim sve učenike, nastavnike, stručne suradnike i druge zaposlenike škole da se za vrijeme provedba završnog rada pridržavaju svih preventivnih mjera propisanih od strane HZJZ.

Napomena: Pri ulasku u školsku zgradu potrebno je popuniti ili donijeti Izjavu s datumom dana kada dolazite u školu.
Izjava za učenike nalazi se OVDJE, a za radnike OVDJE.