> Ponude

Odluka o maturalnom putovanju.

Autor: Administrator , 17. 11. 2017. 15:54

Na roditeljskom sastanku 16. studenoga 2017. u 17 sati roditelji učenika trećih razreda su prihvatili ponudu agencije Molnar travel iz Bjelovara kao agenciju s kojom će učenici putovati na maturalno putovanje.

[više]

Odluka o najpovoljnijim ponudama za maturalno putovanje

Autor: Administrator , 9. 11. 2017. 12:32

8.11.2017. u 19 sati, održano je javno otvaranje ponuda za realizaciju maturalnog putovanja učenika trećih razreda Tehničke škole Bjelovar.

Otvaranju ponuda prisustvovala su: 4 nastavnika, 4 roditelja, 3 učenika i 3 predstavnika agencija.
Od dobivenih ponuda dvije nisu ispunjavale uvjete koje smo naveli u natječaju, a od preostalih smo izabrali tri koje pozivamo na prezentiranje putovanja roditeljima 16.11.2017. u 17 sati u učionicu br.33 Tehničke škole Bjelovar. Pozivamo slijedeće agencije: Blagec tours Križevci, Molnar travel Bjelovar i Alga Zagreb.
 [više]

Ispravak natječaja za maturalnu ekskurziju

Autor: Administrator , 24. 10. 2017. 15:53

Ispravak natječaja: Rok dostave ponude je 31. listopada do 14:00, a javno otvaranje ponuda održat će se u Školi dana    8. 11. 2017. u 19:00 sati.

Napomena: u obzir dolaze samo autobusi koji nisu na kat.

Ravnatelj:
Ante Šola, prof.

[više]

Javni poziv za organizaciju izleta/ekskurzije za učenike Tehničke škole Bjelovar Vijest ima dokument u privitku

Autor: Administrator , 20. 10. 2017. 11:23

U skladu s Pravilnikom o izvođenju izleta, ekskurzija i drugih odgojno-obrazovnih aktivnosti izvan škole (NN 67/2014. i 81/15., objavljujemo poziv za organizaciju osmodnevne maturalne ekskurzije (Beč, Prag, Budimpešta) za učenike Tehničke škole Bjelovar.

Ponude dostaviti isključivo  na adresu škole, Tehnička škola Bjelovar, Dr. Ante Starčevića 24, 43 000 Bjelovar s naznakom: „Organizacija izleta/ekskurzije “

tsbj@ss-tehnicka-bj.skole.hr

U privitku se nalazi Obrazac za organizaciju višednevne izvanučioničke nastave.

[više]

Odluka Povjerenstva za izbor najpovoljnije ponude za višednevnu ekskurziju učenika 2. d i 3. d razrednog odjela ( građevinski tehničari) Tehničke škole Bjelovar. Vijest ima dokument u privitku

Autor: Administrator , 21. 11. 2016. 15:04

Odluka Povjerenstva za izbor najpovoljnije ponude za višednevnu ekskurziju učenika 2. d i 3. d razrednog odjela ( građevinski tehničari) Tehničke škole Bjelovar nalazi se u prilogu ove obavijesti.