Novo u knjižnici

Dragi korisnici knjižnice,

ovdje ćete uvijek biti obaviješteni koje nove knjige, časopisi,  neknjižna građa (CD-i, DVD-i, CD_ROM-ovi) se nalaze u našoj školskoj knjižnici.

Pogledajte u privitku bilten prinova od travnja do lipnja 2011.

Novo u knjižnici

Časopis "Građevinar" Vijest ima dokument u privitku

Autor: Rajna Gatalica, 2. 10. 2017. 17:23

U dokumentu se nalazi popis članaka i autora u časopisu Građevinar od siječnja 2012. do rujna 2017. godine. Članci su pretraživi po ključnim riječima iz naslova i po imenima autora. Za pretraživanje je potrebno stisnuti Ctrl + F.
Svi navedeni brojevi časopisa Građevinar se nalaze u školskoj knjižnici i mogu se posuditi na rok od dva tjedna.

Nove knjige Vijest ima dokument u privitku

Autor: Rajna Gatalica, 19. 3. 2017. 20:41

Popis novih knjiga u knjižnici od siječnja 2016. do veljače 2017.

Nove knjige Vijest ima dokument u privitku

Autor: Rajna Gatalica, 19. 12. 2011. 21:46

Dragi nastavnici i učenici,

od listopada do prosinca 2011. u vašu školsku knjižnicu stigle su brojne nove knjige. Ovdje možete vidjeti koje su: