preskoči na sadržaj

Tehnička škola Bjelovar

Raspored informacija

Raspored informacija za roditelje kod razrednika.

 

RAZRED RAZREDNIK DAN U TJEDNU VRIJEME
1.a Zoran Podgajski petak 15.50-16.40
1.b Matija Ipša utorak 17.30-18.15
1.c Ružica Kuštić Melkić četvrtak 16.40-17.25
1.d Tanja Sukser Jajaš četvrtak 15.40-16.25
2.a Petra Čiček Pomper četvrtak 16.40-17.25
2.b Kristina Žganjer petak 14.50-15.35
2.c Ivana Cikoja utorak 15.40-16.25
2.d Ivana Plh Bosanac četvrtak 12.20-13.05
3.a Željko Varga srijeda 19.00-19.45
3.b Martina Čukman utorak 16.40-17.25
3.c Josip Franjić četvrtak 15.40-16.25
3.d Zvonimir Mesić petak 15.40-16.25
4.a Anita Karlovac ponedjeljak 9.40-10.25
4.b Nasta Kos srijeda 10.40-11.25
4.c Josip Sabolić
Katarina Ćurković
petak 14.45-15.30
4.d Tatjana Marušić petak 9.30-10.20

 

 

Termini za individualne informativne razgovore (konzultacije predmetnih nastavnika)

 

Ime i prezime

Dan u tjednu

Vrijeme

Ivana Cikoja

Utorak

15.40-16.25

Petra Čiček Pomper

Četvrtak

16.40-17.25

Martina Čukman

Utorak

16.40-17.25

Katarina Ćurković

Ponedjeljak

12.20-13.05

Josip Franjić

Utorak

14.45-15.30

Emina Grmić

Ponedjeljak

14.00-14.45

Đurđa Hajić

Četvrtak

12.20-13.05

Robert Herčki

Utorak

14.00-14.45

Bojan Horvat

Utorak

14.00-14.45

Matija Ipša

Utorak

17.30-18.15

Anita Karlovac

Utorak

13.10-13.55

Josip Kolar

Ponedjeljak

16.45-17.30

Nasta Kos

Srijeda

9.45-10.25

Žarko Kovrlija

Utorak

14.00-14.45

Vojislav Kranželić

Utorak

12.20-13.05

Zdenko Kuna

Ponedjeljak

11.30-12.15

Ružica Kuštić Melkić

Petak

14.45-15.30

Daria Luketić

Utorak

14.00-14.45

Darko Lusavec

Petak

11.30-12.15

Sanja Ljubić

Ponedjeljak

14.50-15.35

Ivan Majić

Ponedjeljak

10.30-11.15

Dario Malogorski

Petak

11.30-12.15

Tatjana Marušić

Petak

10.40-11.25

Zvonimir Mesić

Ponedjeljak

11.30-12.15

Branko Milić

Ponedjeljak

14.45-15.30

Josip Miota

Petak

9.30-10.30

Sanja Novotni

Srijeda

9.40-10.25

Ivan Peić

Četvrtak

14.50-15.35

Ivana Plh Bosanac

Četvrtak

12.20-13.05

Zoran Podgajski

Četvrtak

11.30-12.15

Josip Sabolić

Četvrtak

11.30-12.15

Ljudevit Sakal

Petak

12.20-13.05

Tanja Sukser Jajaš

Četvrtak

15.40-16.25

Branko Šola

Srijeda

9.40-10.25

Ivana Tudić

Ponedjeljak

9.40-10.25

Željko Varga

Ponedjeljak

14.00-14.45

Dario Vidić

Ponedjeljak

9.40-10.25

Kristina Žganjer

Ponedjeljak

12.20-13.05


Oglasna ploča
Korisni linkovi
Administrator

 Administrator mrežne stranice:
 Emina Grmić
 emina.grmic@skole.hr

Tražilica


Napredno pretraživanje
Traži
CMS za škole logo
Tehnička škola Bjelovar / Dr. Ante Starčevića 28, HR-43000 Bjelovar / ss-tehnicka-bj.skole.hr / tsbj@ss-tehnicka-bj.skole.hr
preskoči na navigaciju