STEM radionice

Autor: Dario Malogorski, 12. 1. 2022.

Zainteresirani učenici se mogu javiti na STEM radionice na sljedećoj poveznici na kojoj se nalaze i detalji.

Radionice se odvijaju u sklopu projekta „STEM akademija“ koji je sufinancirala Europska Unija iz Europskog socijalnog fonda i Ured za udruge Vlade Republike Hrvatske.

STEM radionice će se održati u Zagrebu od  21. do 25. veljače 2022. godine, a usmjerene su na primjenjeno računarstvo, multimedijsko računarstvo, robotiku i geološko inženjerstvo.

Radionice su namijenjene učenicima srednjih škola s područja cijele Hrvatske te su u potpunosti besplatne. Sudionicima je plaćen put, smještaj u Zagrebu i dnevni obroci tokom trajanja radionica.

Učenici mogu birati 4 radionička programa: Izrada videoigara, Izrada mobilne aplikacije, Zemlja, čovjek i geotehnologija te robotika, a na svakom programu može sudjelovati 20 učenika. Prijave se vrše putem online obrasca, a moguće su do 6. veljače 2022. u 23:59.