ODLUKA o objavljivanju potrebe za popunu radnih mjesta u šk.god.2011./12:

Autor: Administrator , 20. 10. 2011.

Temeljem članka 82. Statuta  Tehničke škole Bjelovar, ravnatelj Škole 20. listopada 2011.godine, donosi

O D L U K U

o objavljivanju potrebe za popunu radnih mjesta u šk.god.2011./12:

I

Objavljuje se potreba za popunu radnih mjesta u šk.god. 2011./12., a prema popisu radnih mjesta i broju izvršitelja, broju sati,vremenu na koje će se sklopiti ugovor o radu koji je u privitku ove Odluke i njezin je sastavni dio.

II

Prijava potrebe za radnikom  će biti objavljena pri Hrvatskom zavodu za zapošljavanje u Bjelovaru na mrežnim stranicama i oglasnoj ploči, te na mrežnim stranicama i oglasnoj ploči Tehničke škole Bjelovar.

III

Rok za podnošenje ponuda na oglašena radna mjesta traje od 21.listopada 2011. do 29.listopada 2011godine.

IV

Tekst natječaja i uvjeti natječaja se nalaze u privitku ove Odluke i njen su sastavni dio.

Ova Odluka stupa na snagu s danom donošenja.

Ravnatelj:

Ante Šola, prof.

ZA POPUNU SLJEDEĆIH RADNIH MJESTA

1. NASTAVNIK HRVATSKOG JEZIKA – dvanaest (12) sati  nastave tjedno, jedan izvršitelj, m/ž, na neodređeno vrijeme;
  2. NASTAVNIK MATEMATIKE – četiri  (4) sata  nastave tjedno, jedan izvršitelj, m/ž, na neodređeno vrijeme;
  3. NASTAVNIK  FIZIKE –deset (10) sati  nastave tjedno, jedan izvršitelj, m/ž, na neodređeno vrijeme;
  4. NASTAVNIK ENGLESKOG JEZIKA  – deset (10) sati  nastave tjedno, jedan izvršitelj, m/ž, na neodređeno vrijeme;
  5. NASTAVNIK RAČUNALSTVA – dvanaest (12) sati  nastave tjedno, jedan izvršitelj, m/ž, na neodređeno vrijeme.
  6. NASTAVNIK GRAĐEVINSKE GRUPE PREDMETA – dvanaest (12) sati  nastave tjedno, jedan izvršitelj, m/ž, na neodređeno vrijeme;
  7. NASTAVNIK TEHNIČKOG CRTANJA – dva (2) sata nastave tjedno, jedan izvršitelj, m/ž, na neodređeno vrijeme.
  8. NASTAVNIK TZK - šest (6) sati nastave tjedno, jedan izvršitelj, m/ž, na neodređeno vrijeme.

Svi kandidati moraju udovoljavati uvjetima iz Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (NN br.:87/08, 86/09,92/10 i 105/10)  i Pravilnika o stručnoj spremi i pedagoško-psihološkom obrazovanju nastavnika u srednjem školstvu, a uz zamolbu za zaposlenje obavezno moraju dostaviti životopis, domovnicu (izvornik ili presliku), diplomu (izvornik ili presliku), uvjerenje o ne kažnjavanju ne starije od 6 mjeseci (izvornik) i potvrdnicu o pedagoškim kompetencijama, ako kandidat posjeduje. Dokumentaciju za natječaj treba dostaviti poštom na adresu: Tehnička škola Bjelovar, Dr. Ante Starčevića 24, 43000 Bjelovar s naznakom „za natječaj“.

Natječaj je otvoren od  21.listopada 2011.  do 29. listopada 2011. Nepotpune i nepravodobne zamolbe neće se razmatrati.