Županijsko prvenstvo u rukometu

Autor: Ivan Vlašić, 21. 1. 2009.

21.1.2009. godine održalo je Županijsko prvenstvo u rukometu za učenike srednjih škola.Uz našu Tehničku školu Bjelovar još su nastupile i Gimnazija, Ekonomska škola i Tehnička škola Daruvar.

U prvoj utakmici naši rukometaši pobijedili su ekipu Ekonomske škole,dok je Gimnazija bila bolja od Daruvara. Drugu utakmicu naši rukometaši izgubili su od Gimnazije,dok je Daruvar bez većih problema savladao Ekonomsku školu.Zadnju utakmicu naši rukometaši igrali su protiv Daruvara,ali unatoč uvjerljivoj pobjedi na kraju završavaju na 2. mjestu,jer je Gimnazija,uz malo muke,ipak svladala Ekonomsku školu.To je značilo plasman Gimnazije na državnu poluzavršnicu,a naši rukometaši ovoga puta su nažalost ostali ‘praznih ruku’.

U ekipi Tehničke škole Bjelovar posebno se isticao Ivan Habijanec, uz standardno dobrog mladog golmana Tomislava Hercega.

Naši rukometaši nastupili su u sastavu: Herceg , Habijanec, Bedeković, Šteković, Kolovrat, Belamarić, Đivić, Minigo, Ivanković i Špoljarić.Voditelj ekipe bio je profesor  Zdenko Kuna.