OBAVIJEST MATURANTIMA O PODJELI POTVRDA O POLOŽENOJ DRŽAVNOJ MATURI

Autor: Nasta Kos, 20. 7. 2021.

Podjela potvrda o položenim ispitima državne mature (prema kalendaru državne mature koji je propisao NCVVO) bit će u petak, 23. srpnja 2021. od 8 do 10 sati.  Za one koji upise imaju ranije, upis na fakultet je moguć i bez te potvrde jer postoji broj upisnika maturanta, a potvrda se u tom slučaju donese naknadno.

Potvrde mogu preuzeti maturanti osobno ili njihovi roditelji. Svaka druga osoba treba imati punomoć ovjerenu kod javnog bilježnika.

Maturanti mogu dobiti samo jedan primjerak pa se preporuča da se napravi kopija koja se ovjeri kod javnog bilježnika za potrebe domskog smještaja, stipendije i slično.

Molim maturante da prate obaviesti na stranici Postani student.

Prof. Nasta Kos