Dokumenti škole

Natječaj za izbor i imenovanje ravnatelja

Autor: Dijana Zekić Kereži, 10. 4. 2012.

Na temelju članka 127. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi ( NN 87/08,86/09,92/10,105/10,90/11,5/12)- u daljnjem tekstu Zakon i članka 71. i 72. Statuta Tehničke škole Bjelovar, Školski odbor raspisuje

za izbor i  imenovanje ravnatelja/ice škole

Za ravnatelja srednje škole može biti imenovana osoba koja ima visoku stručnu spremu, ispunjava uvjete za nastavnika ili stručnog suradnika srednje škole, ima najmanje osam godina staža osiguranja u školskim ili drugim ustanovama u sustavu obrazovanja/tijelima državne uprave nadležnim za obrazovanje, od čega najmanje 5 godina u odgojno – obrazovnim poslovima u školi te udovoljava ostalim uvjetima iz Zakona.

Ravnatelj se imenuje na pet godina od 27.lipnja 2012.godine.

Uz pisanu zamolbu/prijavu kandidati obvezno moraju priložiti izvornik ili ovjereni preslik sljedećih dokumenata:

• životopisa;
  • domovnice;
  • diplome o stečenoj stručnoj spremi;
  • potvrde o položenom stručnom ispitu;
  • potvrde/uvjerenja o nekažnjavanju i da se protiv osobe ne vodi kazneni postupak u smislu čl. 106. Zakona ali ne starije od šest mjeseci;
  • dokaza o radnom iskustvu u odgojno – obrazovnom radu /radnu knjižicu/.

Rok za podnošenje prijava je 8 /osam/ dana od dana objave natječaja. Nepotpune i nepravodobne zamolbe/ponude se neće razmatrati. Zamolbe/ponude s potrebnom dokumentacijom dostaviti na adresu: Tehnička škola Bjelovar, Dr. Ante Starčevića 24, 43000 Bjelovar s naznakom „natječaj za ravnatelja“. O rezultatima natječaja kandidati će biti obaviješteni u roku  od 45 dana od dana isteka roka za podnošenje prijava.